Piyasadaki En İyi Casus Telefon Takibi: SPY Kontrol - Sinan Yorulmaz Piyasadaki En İyi Casus Telefon Takibi: SPY Kontrol

Sinan Yorulmaz


Bir Yazılımcının Günlüğü

28 Ekim 2018
Piyasadaki En İyi Casus Telefon Takibi: SPY Kontrol

Telefon Dinleme Programı
28 Ekim 2018 Tanıtım Yazıları 45 Okuma Yorum Yok

Teknolojinin dur durak bilmeyen gelişmesiyle günümüzde bir çok tehlikeyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Özellikle kullandığımız telefonları, bu tehlikelere en açık cihazlar olarak gösterebiliriz. Çünkü akıllı telefonlar ve yaşam standartları bizleri dijital dünyada daha aktif olmaya ve oralarda sosyalleşmeye itiyor. Bu durumda da dijital platformlar üzerinden kimi zaman çocuklarımıza kimi zaman sevdiğimiz insanlara tehdit sayılabilecek mesajlar, para çalabilmek için kandırmacalar veya psikolojik açıdan zarar verebilecek iletiler gönderilebiliyor. Bu durumda bizim yapmamız gereken şey ise, takip altına almak istediğimiz kişinin telefonuna bir casus yazılım kurmak olacaktır. 

Casus yazılımlar, basit bir şekilde akıllı telefonlara veya tabletlere kurularak, cihazda gerçekleşen bütün olayları kayıt altına alır ve kullanıcının onayı gerekmeksizin sunucuya iletir. Böylece telefon takip olayını güvenli ve takip edeceğiniz kişiye belli etmeden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon dinleme yazılımları her geçen gün piyasada varlığını arttırmakla beraber çeşitli özelliklere de sahip olmalarıyla bir birlerinden ayrılmaktadırlar. Yazımızın başlığında da belirttiğimiz üzere piyasadaki en iyi ve en uygun casus telefon takip yazılımına sahip olan SPY Kontrol; metin mesaj takibi, e-posta takibi, internet geçmişi takibi, arama kaydı, telefon konuşmalarını dinleme ve GPS üzerinden konumu görebilme gibi özelliklere sahip olduğundan, telefonunu takip etmek istediğiniz kişilere dair tüm detayları anında görebilmenizi sağlıyor.

Bu casus yazılımlar, sevdiklerimizi korumakta kullanılabileceği gibi herhangi bir aldatma durumunda da mahkemeye delil sunma açısından da oldukça faydalı olabiliyor. Mesela olası bir aldatma vakasında telefon takip yazılımları aracılığı ile uzaktan ve telefonunu takip ettiğiniz kişinin haberi olmadan telefonun kamerasını yönetebiliyorsunuz. Bu sayede görüntüleme yaparak mahkemede delil olarak sunabilirsiniz.

SPY Kontrol ile sahip olacağınız bu casus yazılımlar öte yandan WhatsApp, Skype ve Viber gibi tüm sosyal ağ uygulamalarındaki detayları da en ince ayrıntısına kadar sunucuya göndererek görmenizi sağlamaktadırlar. Sizde en  uygun fiyatlara bir casus yazılıma sahip olmak isterseniz SPY Kontrol’ü ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Copyright © 2015~2018. Tüm haklarım diyeceğim de; ne hak kaldı ne hukuk!