Kategoriler
Tanıtım Yazıları

Bitkilere Dair Her Şey Bahçe Modası’nda!

Günümüzde gelişen ve değişen teknoloji ile yapılanmalarda önemli ölçüde arttı. Bu artışın en büyük dezavantajı ise malumunuz olduğu üzere yeşil alanların azalması oldu. Oturduğumuz evin bahçesi başka bir eve zemin oldu, çalıştığımız ofisin etrafı metrolara veya AVM’lere dönüştü… Bu durumda kendi yeşil alanımızı yaratmak için bazı arayışlara girdik. Bu arayışı, yine bu yazıyı yazmama sebep olan Bahçe Modası ile çözebileceksiniz.

Bahçe Modası, ister eviniz için isterseniz de ofisiniz için bir birinden güzel bitkilerle yaşadığınız ortamı daha da güzelleştirmenizi sağlayabilecek ürünlerin satışını yapan, yeni nesil bir e-ticaret sitesidir. Bu girişim, yaklaşık 35 yıl önce peyzaj, bahçe bakımı ve uygulaması, ilaçlama gibi hizmetlerle sektöre yenilikler getirerek kalite standartlarını yukarıya çekmiş bir şirketin, e-ticaret sektörüne girmesi ile oluştu. Bilindiği üzere e-ticaret siteleri genel yapısıyla oldukça karışık ve kullanılması zor sitelerdir. Bu durum müşterilerin satın almak istedikleri ürünlere kolay ulaşamamasından dolayı satışların düşmesini bile etkilemektedir. Fakat Bahçe Modası, kullandığı T-Soft alt yapısı ile müşterilerine oldukça kolay ve aradığını rahatlıkla bulabileceği bir satın alım süreci sunmaktadır.

İster evinizdeki bir çiçek için saksı arayışınız olsun, istersenizde bahçenizdeki bitkiler için bakım ürünleri arayın; bu bağlamda Bahçe Modası sizin için tam donanımlı bir e-ticaret sitesidir. Genel olarak bir çiçek satışı sitesi gibi gözükse de Bahçe Modası’nda teraryum, minyatür bahçe, iç mekan bitkileri, dış mekan bitkileri, bahçe bakım ürünleri, saksılar, topraklar ve haşere kontrol ürünleri gibi bir çok kategoride bir birinden güzel ürünler yer almaktadır.

Özellikle Bahçe Modası’ndaki iç mekan bitkileri kategorisine göz atmanızı öneriyorum. Burada sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir birinden güzel çiçekler yer almaktadır. Mesela ben yeşil benjamin ismindeki saksı bitkisini ve süs domatesini çok beğendim. Büyük ihtimalle kendim için bu ürünlerden birini satın alacağım. 🙂 Sizde benim gibi etrafınızdaki yeşil alanın azalmasından rahatsızsanız ve kendi çabalarınızla bitkilerle iç içe olmak istiyorsanız Bahçe Modası’nı hemen ziyaret edip alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.